Hydro- i termoizolacje obiektów budowlanych w zakresie fundamentów, ścian fundamentowych, izolacji podposadzkowych, tarasów i dachów w oparciu o technologie pap termozgrzewalnych
.

Firma Arch-Bud Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą na polskim rynku budowlanym nieprzerwanie od początku lat 90-tych. Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę techniczną i zdobyte w okresie działalności doświadczenie gwarantują wysoką jakość naszych realizacji. Nasze realizacje zawsze opieramy o wysokiej jakości sprawdzone materiały takich producentów jak Bauder, Dorken, Rockwool, Weber czy URSA. Właśnie dzięki tym czynnikom nasza firma jest wybierana przez najlepszych przy realizacji ich inwestycji- Allcon, Budimex, Hossa, Invest Komfort, NDI i wielu innych (Realizacje).

Rozwijamy również nasz dział projektowy (Zaprojektujemy to), który w oparciu o odpowiednie przygotowanie techniczne, szeroką wiedzę i kreatywność prowadzi działalność architektoniczną w zakresie projektowania, wnętrz oraz planów przestrzennych.

Ponadto w biznesowym centrum Gdyni przy ul. Łużyckiej 1 (Kontakt) rozwijamy bazę zoptymalizowanych lokali komercyjnych dostępnych dla najemców potrzebujących doskonale zlokalizowanej powierzchni na rozwój swojej działalności.

Zapraszamy do współpracy!


.